Predstavujeme on-line služby Škoda Connect, ktoré vám umožnia naplno prežiť každý deň! Zakúpením všetkých, alebo len niektorých, týchto balíčkov služieb dáte vášmu vozidlu veľa nových funkcií, vrátane zábavy na cestách, starostlivosti o vaše vozidlo a vašej bezpečnosti. Prezrite si podrobne všetky funkcie.

Portál Škoda Connect

Prostredníctvom portálu Škoda Connect môžete jednoducho a pohodlne spravovať váš uživateľský účet priamo zo svojho počítača.

Ak vám viac vyhovuje práca s mobilom, k dispozícii máme aj mobilnú aplikáciu Škoda Connect.

Aby ste mohli plne využívať možnosti portálu Škoda Connect, musíte sa najskôr zaregistrovať a aktivovať si požadované služby.

Infotainment online

Služby Infotainment online vám vždy pomôžu dostať sa bezpečne a pohodlne do cieľa cesty. Sú k dispozícii pre systémy infotainmentu Škoda Amundsen a Columbus. Platnosť licencií týchto služieb sa musí pravidelne obnovovať.

Care Connect: Proaktívny servis

Proaktívny servis je pripravený vám pomôcť riešiť poruchy alebo iné problémy súvisiace so stavom vášho vozidla. Vozidlo automaticky kontaktuje obľúbeného servisného partnera alebo privolá pomoc v prípade drobnej nehody. Proaktívny servis je dostupný s väčšinou systémov infotainmentu a môže byť prvkom základnej výbavy, alebo výbavy na želanie.

Video návody & dostupnosť

Vyskúšajte podrobne všetky služby, pozrite si videá a zistite dostupnosť pre konkrétne modely a krajiny.

Care Connect: Vzdialený prístup

Vzdialený prístup k vozidlu je úplne nový spôsob kontrolovania vášho vozidla vďaka prepojeniu vozidla a smart telefónu. Pomocou svojho telefónu môžete vozidlo kontrolovať a zaistiť si zasielanie hlásení o stave. Platnosť služieb sa pravidelne obnovuje. Služba Vzdialený prístup je kompatibilná s väčšinou systémov infotainmentu.

Video návody & dostupnosť

Vyskúšajte podrobne všetky služby, pozrite si videá a zistite dostupnosť pre konkrétne modely a krajiny.

Tiesňové volanie / eCall

Veľmi dôležitým bezpečnostným prvkom je "Tiesňové volanie" (súčasť balíka služby Škoda Connect) čiže eCall, ktorá je zadarmo po celú dobu životnosti vozidla.

Video návody & dostupnosť

Vyskúšajte podrobne všetky služby, pozrite si videá a zistite dostupnosť pre konkrétne modely a krajiny.

Obchod

Vybrané systémy infotainmentu sú vybavené Obchodom Connect, kde môžete ľahko a pohodlne dopĺňať dátové balíky, rozširovať služby Škoda Connect a sťahovať aplikácie, napríklad Správy a Počasie.

Nové funkcie vozidla na želanie

Pomocou tejto technológie môžete ľahko a pohodlne upgradovať svoje auto o nové funkcie, pretože nákup a aktivácia prebiehajú čisto online. Prajete si online navigáciu, automatické ovládanie diaľkových svetiel alebo dokonca vylepšené ambientné osvetlenie? Stačí ich aktivovať. Pozrite sa na aktuálny sortiment ponúkaný vo vašej krajine v obchode Škoda Connect na webovom portáli Connect alebo priamo prostredníctvom systému informainmentu vozidla.

Videá

Portál, aplikácia a dostupnosť služieb

Portál Škoda Connect

Prostredníctvom portálu Škoda Connect môžete ľahko ovládať svoje služby Škoda Connect.

Aplikácia MyŠkoda

Vďaka aplikácii MyŠkoda môžete svoje vozidlo Škoda diaľkovo monitorovať a kontrolovať.

Dostupnosť Škoda Connect

Overte si dostupnosť služieb Škoda Connect vo svojej krajine.

Pristupujte iba vašim hlasom

Získajte najnovšie údaje o svojom vozidle aj prostredníctvom inteligentných hlasových asistentov. Musíte sa len opýtať. Amazon Alexa a Google Home teraz rozumejú vašim otázkam v angličtine, francúzštine, nemčine, taliančine a španielčine pomocou smart reproduktora alebo aplikácie vo vašom smartphone. Ľahko získate prehľad o svojom aktuálnom počte najazdených kilometrov, hladine paliva, dojazde, či je vozidlo uzamknuté, kde je zaparkované, alebo jednoducho spustíte klimatizáciu alebo nabijete batériu vo vozidle.